whatsapp

Yapısal Kablolama Sistemlerinde Yeni Ufuklar

HCS, yapısal kablolama konusunda derin bilgi birikim taşıyan İngiltere merkezli Wilkins Kennedy firması tarafından, Türk ve uluslararası pazarlara en son teknoloji ve uluslararası standartlara uygun yapısal kablolama ürünleri üreticisi olarak kurulmuştur.

Rakiplerinin birçoğunun tersine HCS'nin genel düşünce yapısı pazarlama odaklı olmayıp, teknik avantaj temeline dayanmaktadır.

HCS ürünleri ve çözümleri uzun ömürlü ve gelecekteki uygulamaları destekleyen kablolama sistemleri kurmak amacıyla dizayn edilmiş olup, komponentleri ve sistem performansını da kapsayan benzersiz Century™ Ömürboyu Garanti güvencesi altındadır. 

HCS, İstanbul merkezi ve tüm Türkiye'deki ve yurtdışındaki bayileriyle yapısal kablolama sistemlerinin dizaynı, seçimi ve kurulumunda doğru ve en güncel teknik desteği sağlamaktadır. 

Türk mühendisliği ve işçiliği, Batı Avrupa ve Kuzey Amerika teknolojisiyle ve bilgi birikimiyle birleştirilerek Türk pazarında ve uluslararası pazarlarda en iyi maliyet/performans oranına sahip ürünler ortaya çıkarılmaktadır.

HCS uzmanları, yapısal kablolama sistemi tasarımcılarına, kurulum firmalarına ve son kullanıcılara doğru ve en güncel teknik bilgi ve desteği vermek üzere eğitilmişlerdir.

HCS pazarlama mühendislerinin misyonu, müşterinin spesifik ihtiyaclarına göre seçeceği optimal çözüm için geniş teknik çözüm alternatifleri ortaya koymaktır.

HCS ürünlerinin büyük bir bölümü Türkiye'de üretildiği için nakliye, ithalat, döviz değişiminin maliyetlerine katlanmak yerine,

Türk müşterilerimiz, sadece ürünün kendisine ödeme yapma avantajına sahip olurlar.

Geniş HCS programı, Türk pazarı ihtiyaçlarına uygun ürünleri tamamen kapsayacak şekilde hazırlanmıştır; bu nedenle Türk yapısal kablolama sistemi tasarımcıları, sistem entegratörleri ve kurucuları için sadece stokta mevcut olan ürünü almak yerine ihtiyaçlarını optimum giderecek ürünü alabilme imkanı sağlanmaktadır.

Konsept

HCS konsepti tek bir ana amaç üzerine kurulmuştur: Yapısal kablolama sisteminin ömrü süresince genel müşteri memnuniyetini sağlamak.

Bu amaçla tüm HCS ürünleri, en güncel kablolama standartlarına tamamen uyumlu şekilde dizayn edilmekte, üretilmekte ve test edilmektedirler; bu sayede kurulan sistemin hatasız çalışması garanti edilir.

HCS'nin total network kablolama çözümü; ses, data ve video-görüntü sinyallerinin iletiminde yaratıcı ürünler sunmak olmuştur.

HCS programı geniş UTP ve FTP bakır ürünler ile, fiber optik ürünleri kapsamaktadır; omurga ve yatay kablolar, bakır ve fiber optik patch cordlar, komponentler ve diğer pasif yapısal kablolama sistemi ürünleri.

Tüm ürünler, yapısal kablolama sistemleri için geçerli olan ISO/IEC 11801, IEC 61156, CENELEC EN 50173 & EN50228,

TIA/EIA-568 A, TIA/EIA-568-B ve TIA/EIA-568-C'de dahil tüm uluslararası standartlara uygundur ve standart gereksinimlerinin çok üzerinde performans göstermektedirler.