whatsapp

TELKOTİM FİBER OPTİK & NETWORK

Telkotim Fiber Optik & Network, 2008 yılında kurulmuş ve bugüne kadar bakır kablolama çözümleri, fiber optik kablolama çözümleri, Data Center çözümleri, yönetilebilir bakır ve fiber optik kablolama sistemleri, Priz, Sonlandırma Kitleri ve Aksesuar ürünleri ile telnolojinin ulaşılabilir olması için, bayisi ya da dağıtıcısı olduğu birçok markanın iletişim ürünlerinin satışını yaparak bu alanda en başarılı firmalardan birisi olmuştur. Hızlı gelişen teknoloji ile birlikte bu gelişimi kendi bünyesinde uygulayabilen teknoloji firmasıdır. Fiber optik Teknolojisinin bu heyecan veren gelişimine ayak uydurabilmek için sürekli eğitim modelini benimseyen Telkotim Fiber Optik & Network, bunun için gerekli çalışmalarını kurulduğu günden bugüne yerine getirmektedir.

Bu büyük ve sınırsız oyuncunun olduğu teknoloji hayatında kaliteli, uygun fiyat ve ulaşılabilecek maksimum faydayı sağlamak için müşterilerine sadık kalmayı, Onlar için en uygun fiber optik ve network ürünlerini sağlayarak piyasanın değer sahibi olan firmalarından biri olmayı başarabilmiştir.

Gelişen ticaret hayatı sürekli ekstra yükler getirerek firmaların ek maliyetlere katlanarak daha az kar etmelerine neden olmakta. İşte tam ‘da bu noktada Telkotim Fiber Optik & Network, size projlerinizde en uygun fiyatları ve ödeme koşullarını sunar ve ağır maliyetlere karşı korur.

Daima güvenilir teknoloji çözüm ortağınız olmak için çalışmaktayız. Her zaman size en uygun çözüm yollarını üreterek, en uygun fiyatlar ile kazanmanız için çalışıyoruz ve çalışmaya ’da devam edeceğiz.

Teknolojinin hızlı gelişim gösterdiği günümüzde, İhtiyacınız olan fiber optik ve network ürünlerine en uygun fiyatlar ile sahip olmanızı kendimize en önemli görev olarak seçtik ve bu yolda yıllarca beraber yürümeyi hedefliyoruz.

 

Saygılarımızla,

Telkotim Fiber Optik & Network