Tüm Kategoriler

  • Tüm Kategoriler
  • F/O Ek Cihaz-Aksesuarları
  • F/O Ek Cihazı
  • F/O Temizlik Setleri
  • F/O El Aletleri
  • Fiber Optik
  • F/O Kablo
  • F/O Adaptör
  • F/O Dönüştürücüler
  • F/O Ek Kutusu
  • F/O Patch Panel
  • F/O Pigtail Patch Cordlar
  • Kabinler
  • Dikili Tip Kabinetler
  • Duvar Tipi Kabinetler
  • Kabin Aksesuarları
  • Server Tipi Kabinetler
  • Soho Kabinetler
  • Kablolama Çözümleri
  • CCTV Kablo
  • Kategori Kablo (CAT5-CAT6-CAT7)
  • Uydu-Anten Kablosu
  • Kesintisiz Güç Kaynakları-UPS
  • Lineinteractive
  • Online
  • Network Ürünler
  • Switch
  • Sistem Aksesuarları
  • Bkr Patch Panel
  • Cat-Konnektör
  • Cat-Patch Cordlar
  • Güç Kaynağı
  • Kablo Bağları
  • Yangın Algılama
  • Yangın söndürme

hcs kablolama sistemleri

#

Fiber optik kablo ve kablo sistemlerinde dünya devi olan HCS Kablo sistemleri tüm ürünleri sayfamızda satışa sunulmuştur.

öncelik olarak fiber ürünlerinde kalite ve uygun fiyat ile hizmet vereceğiz.


Hcs Fiber Optik Pigtailler 

HCS Ürün Kodu

Açıklama

HCS T61-B061-10

Hcs ST Simplex Pigtail 1 metre, MM 62.5

HCS T61-B062-10

Hcs SC Simplex Pigtail 1 metre, MM 62.5

HCS T61-B066-10

Hcs MTRJ Pigtail 1 metre, MM 62.5

HCS T61-B068-10

Hcs LC Simplex Pigtail 1 metre, MM 62.5

HCS T51-B061-10

Hcs ST Simplex Pigtail 1 metre, MM 50

HCS T51-B062-10

Hcs SC Simplex Pigtail 1 metre, MM 50

HCS T51-B066-10

Hcs MTRJ Pigtail 1 metre, MM 50

HCS T51-B068-10

Hcs LC Simplex Pigtail 1 metre, MM 50

HCS T54-B061-10

Hcs ST Simplex Pigtail 1 metre, MM OM3 50

HCS T54-B062-10

Hcs SC Simplex Pigtail 1 metre, MM OM3 50

HCS T54-B066-10

Hcs MTRJ Pigtail 1 metre, MM OM3 50

HCS T54-B068-10

Hcs LC Simplex Pigtail 1 metre, MM OM3 50

HCS T91-B061-10

Hcs ST Simplex Pigtail 1 metre, SM

HCS T91-B062-10

Hcs SC Simplex Pigtail 1 metre, SM

HCS T91-B063-10

Hcs SC/APC Simplex Pigtail 1 metre, SM

HCS T91-B064-10

Hcs FC Simplex Pigtail 1 metre,SM

HCS T91-B066-10

Hcs MTRJ Pigtail 1 metre, SM

HCS T91-B068-10

Hcs LC Simplex Pigtail 1 metre, SM

Hcs DataLight Fiber Optik Konnektörler ve Adaptörler

Hcs Fiber Optik Konnektörler ve Adaptörler 

telkotim Hcs kablo Bölge Dağıtıcısı. www.telkotim.com

HCS Ürün Kodu

Açıklama

HCS VFO-11001

Hcs DataLight ST Epoksi Konnektör , Metal, MM

HCS VFO-11002

Hcs DataLight ST Epoksi Konnektör  , Metal, SM

HCS VFO-12001

Hcs DataLight SC Epoksi Konnektör , Bej, MM

HCS VFO-12002

Hcs DataLight SC Epoksi Konnektör , Mavi, SM

HCS VFO-13002

Hcs DataLight SC/APC Epoksi Konnektör , Yeşil, SM

HCS VFO-14001

Hcs DataLight FC Epoksi Konnektör , Metal, MM

HCS VFO-14002

Hcs DataLight FC Epoksi Konnektör , Metal, SM

HCS VFO-15002

Hcs DataLight FC/APC Epoksi Konnektör , Metal, SM

HCS VFO-16001

Hcs DataLight MT-RJ Epoksi Konnektör  , Bej, MM

HCS VFO-16002

Hcs DataLight MT-RJ Epoksi Konnektör  , Bej, SM

HCS VFO-17001

Hcs DataLight LC Epoksi Konnektör , Bej, MM

HCS VFO-17002

Hcs DataLight LC Epoksi Konnektör , Mavi, SM

HCS VFO-21101

Hcs DataLight ST Simpleks Metalik Adaptör , Metal, MM

HCS VFO-21102

Hcs DataLight ST Simpleks Metalik Adaptör  , Metal, SM

HCS VFO-22111

Hcs DataLight SC Simpleks Plastik Adaptör , Bej, MM 

HCS VFO-22112

Hcs DataLight SC Simpleks Plastik Adaptör , Mavi, SM 

HCS VFO-23112

Hcs DataLight SC/APC Simpleks Plastik Adaptör , Yeşil, SM 

HCS VFO-23212

Hcs DataLight SC/APC Dupleks Plastik Adaptör , Yeşil, SM 

HCS VFO-22211

Hcs DataLight SC Dupleks Plastik Adaptör , Bej, MM  

HCS VFO-22212

Hcs DataLight SC Dupleks Plastik Adaptör , Mavi, SM 

HCS VFO-24131

Hcs DataLight FC Simpleks Metalik Adaptör Kare Kenar , Metal, MM

HCS VFO-24132

Hcs DataLight FC Simpleks Metalik Adaptör  Kare Kenar , Metal, SM

HCS VFO-25132

Hcs DataLight FC/APC Simpleks Metalik Adaptör Kare Kenar , Metal, SM

HCS VFO-24141

Hcs DataLight FC Simpleks Metalik Adaptör  D-Monte , Metal, MM

HCS VFO-24142

Hcs DataLight FC Simpleks Metalik Adaptör  D-Monte , Metal, SM

HCS VFO-25142

Hcs DataLight FC/APC Simpleks Metalik Adaptör D-Monte, Metal, SM

HCS VFO-26211

Hcs DataLight MT-RJ Dupleks Plastik Adaptör, Bej, MM

HCS VFO-26212

Hcs DataLight MT-RJ Dupleks Plastik Adaptör, Mavi, SM  

HCS VFO-27201

Hcs DataLight LC Duplex plastic Adapter,beige MM

HCS VFO-27202

Hcs DataLight LC Duplex plastic Adapter, blue SM

Hcs Fiber Optik Fast Konektörler (Kolay sonlandırılabilen)

HCS Ürün Kodu

Açıklama

HCS V91-12FO1

Hcs Fast SC konektör, SM

HCS V61-12FO1

Hcs Fast SC konektör, MM 62,5/125 mikron

HCS V51-12FO1

Hcs Fast SC konektör, MM 50/125 mikron

HCS V54-12FO1

Hcs Fast SC konektör, MM 50/125 mikron, OM3, 10 G

 

7/24 Destek

7/24 Satış ve Destek

 

Aynı Gün Kargo

Aynı Gün Stoktan Gönderim

 

Ücretsiz Kargo

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde

Hakkımızda

  • Adres : A.ÖVEÇLER MAH. 1308 CD. NO:4/A ÇANKAYA - ANKARA

  • Telefon :(0312) 473 0 999 - 506 752 28 90

  • Fax :

  • Email: bilgi@telkotim.com

Telkotim - Cctv Güvenlik Sistemleri © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.

#